Размер шрифта: A A
Цвет сайта: A A A A
Mobil talqin
1287, +998 78 140-00-88
Ishonch telefoni
+998 71 207-36-45
Ish tartibi: DU-JU 09:00-18:00
Call center
1287,
+998 78 140-00-88
Ish tartibi: DU-JU 09:00-18:00
Aktsiyadorlarga tezkor bog'lanish
+998 78 140-00-88
Ish tartibi: DU-JU 09:00-18:00
Saytga kirish

Fuqarolarni qabul qilish jadvali

Yangilangan sana: 22 Aprel 2022, 12:51

JISMONIY VA YURIDIK SHAXSLARNI RAHBARIYAT TOMONIDAN QABUL QILISH KUNLARI

F.I.O.

LAVOZIMI

QABUL KUNLARI

QABUL VAQTI

1.

Normuxamedov Sardor Rifatovich

Boshqaruv Raisi

Har kuni

09.00 dan 11.00 gacha

2.

Gabbazov Kamil Gabbazovich

Boshqaruv Raisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 11.00  gacha

3.

Kurganov Ziyovuddin Muxiddinovich Boshqaruv Raisi o‘rinbosari         Har kuni    09.00 dan 11.00 gacha


Qabulga yozilish: 11431, 11461 yoki (99871) 207-62- 80 telefonlari orkali 1 kun oldin amalga oshiriladi

Amaliyot boshqarmasi

1.

Akramov Bahrom Ziyovutdinovich

Amaliyot boshqarmasi boshlig‘i

Har kuni

09.00 dan 11.00 gacha

2.

To'laganov Odil Orifjon o'g'li

Amaliyot boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

3.

Qaxarov Abduvali Abdugapparovich

Amaliyot boshqarmasi boshlig‘i o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha






“Toshkent” filiali

1.

Faxrutdinov Jamoliddin Nuritdinovich

“Toshkent” filiali boshqaruvchisi

Har kuni

09.00 dan 11.00 gacha

2.

Ergashev Sherzod Eshonkulovich

“Toshkent” filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

3.

Tursunov Aziz Baxtiyarovich

“Toshkent” filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

4.

Tangirov Melis Nurullayevich

“Toshkent” filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

“Darxon” filiali

1.

Tillayev Akmal To'lqinovich 

“Darxon” filiali boshqaruvchisi

Har kuni

09.00 dan 11.00 gacha

2.

Astanov Baxtiyor Baxodirovich

“Darxon” filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha






Yakkasaroy filiali

1.

Abidov Alisher Qobiljonovich

Yakkasaroy filiali boshqaruvchisi

Har kuni

09.00 dan 11.00 gacha

2.

Abidov Bahodir Xusanovich

Yakkasaroy filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

3.

Raximov Jasur To‘lqin o‘g‘li

Yakkasaroy filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

Namangan filiali

1.

Mirzaaxmedov Sherzod Kozimjonovich

Namangan filiali boshqaruvchisi

Har kuni

09.00 dan 11.00 gacha

2.

Soliyev Azizjon Murotjonovich

Namangan filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

3.

Xusainov Oybek Ravshanovich

Namangan filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

Termiz filiali

1.

Quvvatov Chori Jo'rayevich 

Termiz filiali boshqaruvchisi

Har kuni

09.00 dan 11.00 gacha

2.

Sa’dullayev O‘ktam Sobirovich

Termiz filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

3.

Yuldoshev Asqar Buriyevich

Termiz filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

Andijon filiali

1.

Tohirov Sanjarbek O'ktamjon o'g'li

Andijon filiali boshqaruvchisi

Har kuni

09.00 dan 11.00 gacha

2.

Bozorov Azizbek Avazovich

Andijon filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

3.

Aribjanov Oybek Tolibjon o'g'li

Andijon filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

Samarqand filiali

1.

Musayev Alisher Sherzodovich

Samarqand filiali boshqaruvchisi

Har kuni

09.00 dan 11.00 gacha

2.

An Dmitriy Vladimirovich

Samarqand filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

3.

Raxmonov Obid Odilovich

Samarqand filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

Qarshi filiali

1.

Abdurahimov Javohir Normurodovich 

Qarshi filiali boshqaruvchisi v.v.b.

Har kuni

09.00 dan 11.00 gacha

2.

Jumboshev Mirsodiq Kenjayevich

Qarshi filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09:00 dan 16:00 gacha






Farg‘ona filiali

1.

Maxmudov Sardorbek Baxromjonovich

Farg‘ona filiali boshqaruvchisi

Har kuni

09.00 dan 11.00 gacha

2.

Hakimov Maxamadjon Qudratulloyevich 

Farg‘ona filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

3.

Xadjayev Saidazim Alixonovich

Farg‘ona filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

Jizzax filiali

1.

Baymurzayev Sherzod irkinovich 

Jizzax filiali boshqaruvchisi v.v.b.

Har kuni

09.00 dan 11.00 gacha





 Buxoro filiali

1.

Ro'ziyev Raimjon Razzoqovich

Buxoro filiali boshqaruvchisi

Har kuni

09.00 dan 11.00 gacha

2.

Islamov A'zimjon Amanjanovich

Buxoro filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

3.

Saidov Elmurod Mubinovich

Buxoro filiali boshqaruvchisi o‘rinbosari

Har kuni

09.00 dan 16.00 gacha

                                                       Bektemir filiali

1.

Sadikov Abdulaziz Abdullayevich

Bektemir filiali boshqaruvchisi

Har kuni

09.00 dan 11.00 gacha


                 

 
Belgilangan matnni tinglash uchun quyidagi tugmani bosing Powered by GSpeech